Stín

Jak správně vybrat zastínění vášeho domova?:

STÍNÍCÍ TECHNIKA v dnešní době nabízí široké množství typů a variací, které mají široké využití právě pro vaše specifické požadavky. Chcete se zorientovat v tipech stínící techniky a vědět o nich více, jak si správně vybrat stínící techniku a co od ní očekávát ?

Stínící technika se v dnešní době dělí na exteriérovou a interiérovou stínící techniku. Chcete vědět více o interiérové nebo exteriérové technice?

.: více informací :.
  • Home
  • Stínící technika

Stínící technika

Stínící technika je v dnešní době již velmi rozšířenou a standardní záležitostí každé moderní domácnosti. Kloubí se zde praktičnost a estetičnost. Některé typy stínící techniky jsou vysoce dekorativní díky široké škále nabízených odstínů a dekorů. Hlavním úkolem stínící techniky je zabránění nepříjemného svitu slunečního záření do interiéru a zamezit tak nepříjemným světelným efektům a zvyšování teploty ovzduší. Vývoj nabídl jíž nové typy stínící techniky, které nabízí kromě standardního zastínění také zlepšení protihlukových a tepelných vlastností. Stínící technika je rozdělena do dvou skupin na Interiérové a Exteriérové stínící prvky.
Interiérová stínící technika
Exteriérová stínící technika
 

© 2008 STIN s.r.o, všechna práva vyhrazena, technické řešení a design © INUA DESIGN