Stín

Jak správně vybrat zastínění vášeho domova?:

STÍNÍCÍ TECHNIKA v dnešní době nabízí široké množství typů a variací, které mají široké využití právě pro vaše specifické požadavky. Chcete se zorientovat v tipech stínící techniky a vědět o nich více, jak si správně vybrat stínící techniku a co od ní očekávát ?

Stínící technika se v dnešní době dělí na exteriérovou a interiérovou stínící techniku. Chcete vědět více o interiérové nebo exteriérové technice?

.: více informací :.

Profil firmy


Jsme společností, která vznikla v roce 1991 a věnovala se výhradně prodeji stínící techniky. V roce 1993 společnost koupila velkou část průmyslového areálu bývalé Zbrojovky Vsetín, kde má v současnosti sídlo. Společnost vlastní v tomto průmyslovém areálu 10 budov a cca 12 000m2 výrobní plochy a v okrese Vsetín, zaměstnává zhruba 500 stálých zaměstnanců a náš roční obrat činní cca 30 milionů EUR, čímž patří společnost v ČR k největším, finančně nejsilnějším a nejstabilnějším v oboru stínící a dekorační techniky. 

Od roku 1998 společnost působí na zahraničním trhu, kde má v různých členských zemích EU obchodní zastoupení. K našim významným dodavatelům patří např. firma SOMFY, HUNTER DOUGLAS, STOMA, COULISSE B.V., STOTTAN & Co GmbH, GERHARD GEIGER GmbH & Co.KG a METALCOLOR SA.

Společnost STÍN nabízí široký sortiment vnitřního stínění a dekorace: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, textilní roletky, dále sortiment venkovního stínění a dekorace: venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu. Veškerý náš sortiment dodáváme v různých provedeních a cenových relacích. 

Díky vysoké kvalitě našich výrobků (komponenty a hotové produkty) jsme schopni se prosadit na západoevropských trzích. Naše společnost je připravena poskytnout našim zákazníkům produkci nejvyšší kvality, neboť jsme majiteli certifikátu ISSO 9001.

© 2008 STIN s.r.o, všechna práva vyhrazena, technické řešení a design © INUA DESIGN